Склади і запиши з кожним словом по 2 речення у прямому і переносному значеннях : ср?

Склади і запиши з кожним словом по 2 речення у прямому і переносному значеннях : ср??бний,відкрити,шовковий,намалювати
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
У моєї подруги красива срібна каблучка(пряме) Узимку дерева стають срібними(переносне) Галинка відкрила усі вікна(пряме) Вони відкрили двері у потойбіччя(переносне) Натуральний шовк знайти важко(пряме) Миколка був шовковим аби його не підняли до дошки(переносне) Моя подруга хоче мене намалювати(пряме) Минулої зими мороз намалював на моїх вікнах візерунки(переносне)