Склади невелику розповідь "Я доглядаю свійських твариг(квіти)" ("Працюємо разом на
Склади невелику розповідь "Я доглядаю свійських твариг(квіти)" ("Працюємо разом нагороді (у садку)", "Прибираємосвою кімнату").Використай у тексті
прислівники, підкресли їх відповідно до виконуваної синтаксичної ролі в реченні.
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Влітку я разом зі своєю мамою працюю на городі ми сапаємо копаємо саджаємо . ще ми на городі не тільки працюємо а й відпочиваємо мені подобається працювати і відпочивати діти допомагайте своїм батькам