Тореадори з Васильківки цитати які вказують на характер головних героїв

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Воны були фантазерами та рішучими , но нічого с його не вийде ... від головного героя : У нас була прекрасна, благородна iдея — провести пiд свинарником метро. Це мало бути сюрпризом. Перша лiнiя метро у — Васюкiвцi! Станцiя «Клуня» — станцiя «Крива груша». Три копiйки в один кiнець. Родичi — безплатно. З учительки арифметики — п’ять копiйок.