Відредагувати словосполучення. Терміново дякую Вроджений талант - Всесторонн?

Відредагувати словосполучення. Терміново дякую Вроджений талант - Всесторонн??й аналіз - У списках не значиться- Вторинне нагадування - У широкому смислі слова - Виклична поведінка
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Вроджений талант - вроджений талант Всесторонній аналіз - всебічний аналіз У списках не значиться- відсутній у списках Вторинне нагадування - повторне нагадування У широкому смислі слова - в  широкому сенсі  слова Виклична поведінка - зухвала поведінка