ВПРАВА 1. Знайдіть серед поданих нижче прикметників якісні. Відповідь обґрунтуй?
ВПРАВА 1. Знайдіть серед поданих нижче прикметників якісні. Відповідь обґрунтуй??е.
Валютний коридор, ювілейний виступ, холодний погляд, активний учасник, виробнича бригада, літературна пам´ятка, службова записка, мудре рішення, податкова інспекція, повне обстеження, детальний огляд, додатковий опис.
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Активний учасник
Мудре рішення
Детальний огляд
Можна поставити в більшій мірі,наприклад: Активніший учасник,Мудріше рішення
Детальніший огляд