You are at the shopping centre a pair of shoes. some tulips . a CD. a skirt. a magazine . some aspirin. a book. a teddy bear. a meal, a ring. so

You are at the shopping centre a pair of shoes. some tulips . a CD. a skirt. a magazine . some aspirin. a book. a teddy bear. a meal, a ring. sowhats do you want to buy? a pair of shoes. lets go to Benny's where is it ? on the first floor.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Вы в торговом центре. Пара туфель, несколько тюльпанов, СиДи диск, юбка, журнал, аспирин, книга, медведь Тедди, еда, кольцо Так что ты хочешь купить? Пару туфель. Пошли в магазин "У Бенни" Где он? На первом этаже.