З'ясуйте синтаксичну роль інфінітива. Дали наказ виспупати. Ми повинні вчитися. На

З'ясуйте синтаксичну роль інфінітива. Дали наказ виспупати. Ми повинні вчитися. Наказали виступати. Прийшли вчитися. Вчитися-наш обов'язок
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Дали наказ виступати(означення), Ми(підмет) повинні вчитися (присудок), Наказали (присудок) виступати (додаток). Прийшли (присудок) вчитися (обставина).  Вчитися(підмет) - наш обов*язок (присудок).